Home Způsoby platby a doručení

Způsoby platby a doručení

Balíky odesíláme 2x týdně (každé pondělí a čtvrtek). Výjimkou je období mezi 10.-23.prosincem, kdy odesíláme zboží každý den. MOMENTÁLNĚ POUŽÍVÁME JAKO PŘEPRAVNÍ SPOLEČNOST POUZE ČESKOU POŠTU!

Informujte nás prosím i v případech, že obdržíte poškozenou zásilku. Bohužel nemůžeme za bezchybné doručení ručit, ale i těmito reklamacemi se zabýváme.

ČESKÁ REPUBLIKA

NA DOBÍRKU – 120 Kč - zásilku zaplatíte doručovateli České pošty při předání. Doručení probíhá většinou v dopoledních hodinách, zásilku si také můžete poslat do práce. Pokud vás Česká Pošta nezastihne na uvedené adrese, budete mít ve schránce oznámení o uložení zásilky na konkrétní poště, kde si ji budete moct vyzvednout do 7 dnů od pokusu o doručení, pak se nám vrátí zpátky. V případě jakéhokoliv problému nás informujte.

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET (mezinárodní) –  ZDARMA!–  zboží posíláme po připsání částky na účet. Jako variabilní symbol použijte prosím, číslo Vaší objednávky. IBAN: CZ0655000000006303348001 Raiffeisenbank, SWIFT (BIC):RZBCCZPP

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET –  ZDARMA! – zboží posíláme po připsání částky na účet. Jako variabilní symbol použijte prosím, číslo Vaší objednávky. Zprostředkovaná platba společností GoPay (www.gopay.cz) click this site

PLATBA KARTOU – ZDARMA! -  příjem plateb platebními kartami značek VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro, AMEX zprostředkovaný společností GoPay (www.gopay.cz)

PAYPAL – ZDARMA! - Paypal je online platební systém, který vám umožní jednoduše, rychle a bezpečně platit přes internet. Vše co potřebujete, je účet u Paypal, který funguje jako běžný bankovní účet. 
Pokud chcete platit pomocí Paypal, tak u způsobu platby zvolte “Paypal”. Poté budete rychle provedeni platebním procesem, kde již nemusíte zadávat další data.

EVROPSKÁ UNIE + ŠVÝCARSKO, NORSKO

Zasílání zboží na dobírku do zahraničí neposkytujeme!

PLATBA PŘEVODEM NA ÚČET (mezinárodní ) –  200 Kč –  zboží posíláme po připsání částky na účet. Jako variabilní symbol použijte prosím, číslo Vaší objednávky. IBAN: CZ0655000000006303348001 Raiffeisenbank, SWIFT (BIC):RZBCCZPP

PAYPAL - 200,- Kč - Paypal je online platební systém, který vám umožní jednoduše,rychle a bezpečně platit přes internet. Vše co potřebujete, je účet u Paypal, který funguje jako běžný bankovní účet. 
Pokud chcete platit pomocí Paypal, tak u způsobu platby zvolte “Paypal”. Poté budete rychle provedeni platebním procesem, kde již nemusíte zadávat další data.

MIMO EU

Tyto objednávky individuálně, záleží, kde se země nachází. Prosím, kontaktujte nás emailem na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a my Vám zašleme instrukce k platbě (platba převodem na účet, PayPal). Po připsání částky na účet odešleme zásilku.